Модернізація танку Т-72: фото з визначальних випробувань дослідного зразка

-

Читайте также

Випробувальна бригада Державного науково-дослідного інституту випробувань та сертифікації озброєння і військової техніки проводить на Чернігівщині черговий етап визначальних відомчих випробувань модернізованого дослідного зразка танку Т-72.

Під час випробувань з метою оцінки ефективності озброєння дослідного зразка виконана штатна стрільба керованою ракетою «Комбат», повідомляє сайт Міноборони.

Фахівцями інституту проведено вимірювання точності траєкторних параметрів (дальність, швидкісні характеристики, просторові координати) руху ракети за допомогою радарної системи MFTR-2100/40, яка автоматично супроводжувала її за допомогою радіолокаційного каналу з одночасною відеореєстрацією.

Радарна система фіксує з високою точністю траєкторні параметри ракетних і артилерійських боєприпасів всіх калібрів, а також літаків і БпЛА і записує всі траєкторні параметри об’єкту та може відтворити їх в будь-якій конкретній точці польоту. Максимальна дальність супроводження об’єктів (залежно від метеоумов та ЕПР об’єкту) до 250 км.

На даний час ДНДІ ВС ОВТ проводить обробку отриманих результатів, після чого випробування будуть продовжені.

Нагадаємо, 4 березня Київський бронетанковий завод передав ЗС України останню партію з 6 танків Т-72, на яких було проведено доробки з метою покращення їх бойових та технічних характеристик. Цим КБТЗ завершив поставку танків за державним контрактом з Міноборони України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Зачем Москва начала атаку на Макрона и Меркель

Франция и Европа, но в первую очередь все же Елисейский дворец, с головой окунулись в обсуждение необычного кульбита со...