Вояж митрополита УПЦ МП на Закарпаття: натовп вірян без масок та цілування рук

-

Читайте также

Єрарх УПЦ МП, митрополит Бориспольський та Броварський Антоній (Паканич) відвідав Мукачівський жіночий монастир на Закарпатті та звершив там літургію. Про це інформує ресурс Духовний фронт.

Під час літургії в храмі лише одиниці вірян були одягнуті у захисні маски.

Окрім того, вони цілували руки митрополиту Московської церкви.

Як зазначають у Духовному фронті, митрополит Антоній проводить активну роботу в РПЦвУ, й цілком ймовірно, готується замінити Онуфрія на посаді глави філії Моспатріархату в Україні. Так, він зустрічався із настоятелями «захоплених храмів», парафіяни яких більшістю голосів перейшли до ПЦУ. Також Паканич організовував форум «гонимих», який проходив у Києво-Печерській лаврі. Він виступав проти «пропаганди війни» і натякав що Україна, як держава, може розпастись.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, після закриття трьох каналів Медведчука відразу кілька джерел як в церковних колах РПЦвУ запевняють, що наступний «удар влади» буде по московському патріархату в Україні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Боевики «ЛНР» 6 лет держали «на подвале» и пытали соратника Мозгового: исповедь наемника

Россиянин Андрей Козлов в 2014 году приехал на Донбасс и вступил в батальон "Призрак" полевого командира Алексея Мозгового. Как...