Мінометники полку «Азов» відпрацювали тактичну медицину в «бойових» умовах. ФОТО

-

Читайте также

Бійці мінометної батареї 2-го батальйону полку «Азов» протягом 4 днів вдосконалювали навички з тактичної медицини, відпрацьовуючи ситуативні сценарії. Заняття відбувалися за алгоритмом MARCH протоколу TCCC AC (Tactical Combat Casualty Care for All Combatants). Про це інформує прес-служба окремого загону спеціального призначення «Азов».

Парамедик мінометної батареї на псевдо «Вайчик» зазначив, що теоретичні заняття перейшли у практичну підготовку в умовах, наближених до бойових.

«Під час навчань за одним із сценаріїв взвод мінометів займає позицію, веде бій, після чого ворожа артилерія вираховує нашу вогневу позицію і відкриває вогонь, у результаті чого кілька бійців зазнають поранень. Їм надається медична допомога прямо на полі бою та потім їх евакуйовують з допомогою медслужби. При цьому батарея продовжує працювати по противнику», – розповідає парамедик.

Бійці мінометної батареї 2-го батальйону продемонстрували злагодженість як у роботі з пораненим, так і у вогневій роботі, адже успіх операції залежить і від хорошої тактики, і медицини.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, раніше снайпери полку «Азов» відпрацювали евакуацію пораненого під щільним вогнем супротивника.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В оккупированном Крыму под Алуштой закрыли село на карантин из-за бешенства

На территории Большой Алушты, в селе Генеральское, зарегистрирован случай бешенства собаки, в населенном пункте введен карантин. Об этом собщает АРК...