Мінометна застава ДПСУ проходить навчання на Черкащині: опубліковано фото

-

Читайте также

У Головному центрі в Оршанці стартувала підготовка військовослужбовців мінометної застави ПКШР Ізмаїльського прикордонного загону. Навчання відбувається за програмами підготовки обчислювачів, розвідників та фахівців мінометних розрахунків. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДПСУ.

Під час вишколу прикордонники навчатимуться визначати цілі, здійснювати підготовку даних для стрільби, складати картки вогню, змінювати вогневі позиції, наводити міномети на цілі та вражати їх.

Завершальним етапом підготовки стануть бойові стрільби з виконанням різноманітних завдань. Спецпризначенці вражатимуть нерухомі та рухомі, спостережні й неспостережені цілі напівпрямим наведенням та із закритих вогневих позицій.

Варто зазначити, що спецпідрозділ Ізмаїльського прикордонного загону постійно залучається для посилення державного кордону України. Вони завжди готові за короткий проміжок часу висунутись на будь-яку ділянку державного кордону та дати гідну відсіч ворогу.

Також за їх плечима участь у міжнародних навчаннях «Sea breeze» та «Західна фортеця». А цього року військовослужбовці прикордонної комендатури швидкого реагування Ізмаїльського прикордонного загону представлятимуть Державну прикордонну службу України на міжнародних навчань «Rapid Trident-2021».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше бійці гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» провели навчання з бойовою стрільбою.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Окупанти вивели танки і бронетехніку з місць зберігання озброєння – звіт СММ ОБСЄ

Українська сторона СЦКК повідомляє про збільшення грубих порушень з боку збройних формувань РФ. Відповідно до звіту СММ ОБСЄ №111/2021...