Мілітаризація в Криму: окупанти влаштували масові перевдягання дітей у військові однострої. ФОТО

-

Читайте также

У всіх населених пунктах окупованого Криму так звана влада влаштувала численні заходи мілітаристського характеру, до яких масово залучались діти.

Наприклад в окупованій Ялті на честь російського Дня захисника Вітчизни влаштували парад дитячих військово-патріотичних організацій, повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

У ході взяли участь ялтинські школярі, члени військово-патріотичного руху «Юнармія» і учні кадетських класів. Крім них брали участь діти, які перебувають у «Школі юних моряків».

Колони дітей пройшли маршем по набережній Ялти до головної сцени, де їх привітали зі святом і пригостили кашею з польової кухні, яку розгорнули працівники ялтинського МНС. Варто відзначити, що простим глядачам каші не давали.

Кримська блогер RoksolanaToday опублікувала фото з різних куточків окупованого півострова, де діти брали участь у святковому «психозі», влаштованому «владою».

Як повідомляла група «ІС», у Києві відкрилася виставка, присвячена річниці російської окупації Криму.

Свежее

Казахстан припиняє трансляцію 15 телеканалів російської федерації

В Казахстані починаючи з 5 жовтня припиняють трансляцію 15 російських телеканалів. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії "Білайн Казахстан" Причина...