Мілітаризація Криму: окупанти в Алушті влаштували стрільби для дітей. ФОТО

-

Читайте также

Окупований Крим вже перетворився на табір з підготовки майбутніх бойових загонів Путіна. І російські окупанти не шкодують коштів на мілітаризацію дітей на півострові. Черговий доказ – з окупованої Алушти. Фото опублікував блогер Анатолій Штірліц.  

«Алушта. Російські окупанти не упускають жодної миті для своєї підступної пропаганди та мілітаризації українських дітей та підлітків. #малятапутінята», — написав він.

Як видно з фотографій, зовсім маленькі мешканці окупованого півострову беруть участь у тренуваннях зі стрільби, які влаштували окупанти. І подібні «навчання» стали масовими в Криму. Загарбники розпочинають ідеологічну обробку дітей вже з садочка. І чим старшими стають діти, тим небезпечніші навички отримують від окупантів.

Як повідомляла група «ІС»,  депутат Держдуми перевірив готовність «шкільних загонів Путіна».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Устойчивость Украины: в ЕС подтвердили намерения по сохранению единства

Евросоюз будет сохранять единство перед глобальным вызовом, который исходит от Российской Федерации, и повышать в этом контексте устойчивость Украины...