Миколаївські десантники вдосконалювали навички водіння бойової техніки. ФОТО

-

Читайте также

З військовослужбовцями військової частини А0224 були проведені планові заняття з водіння бойових машин, під час яких десантники вдосконалили навички керування при подоланні різнопланових перешкод на автодромі. Про це інформує прес-служба 79 окремої десантно-штурмової бригади.

Водіння – один з важливих елементів підготовки, який дозволяє підготувати особовий склад до виконання завдань за призначенням.

Від військовослужбовців, які залучалися до заняття, вимагалися знання будови та експлуатації військової техніки, знання правил дорожнього руху та впевнені навички керування машиною на пересіченій місцевості.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, на Житомирщині провели тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів 95-ї ОДШБ ДШВ ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Водный кризис в Крыму: сток реки Бельбек значительно уменьшился. ВИДЕО

Во временно оккупированном Российской Федерацией Крыму продолжает ухудшаться ситуации с водой. Сток реки Бельбек уменьшился, тут уже нет перелива...