Миколаївські десантники підтримують навички бойовою стрільбою. ФОТО

-

Читайте также

На декількох навчальних місцях військовослужбовці 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України відпрацьовували злагоджене переміщення бойових груп – тактичні «двійки», а далі, після доведення заходів безпеки, безпосередньо на вогневих рубежах виконували вправи стрільб зі стрілецької зброї та гранатометів.

Про це повідомляє прес-служба бригади.

Вправи виконувалися з різних положень – лежачи, з коліна, стоячи – відповідно до умов виконання вправ.

«Намагаємося тренувати людей в русі, в динаміці, в умовах шуму, задимлення. Використовуємо власний актуальний бойовий досвід – стріляти з незручних положень, в умовах обмеженого часу, вчимо взаємодії з напарником, який прикриває», – розповідає інструктор на навчальному місці.

Окрім того, тренувалися розрахунки колективного озброєння – АГС, СПГ, крупнокаліберних кулеметів. Номери обслуги, тренувалися швидко займати вогневі позиції, переводити зброю в бойове положення, імітували ведення вогню, переміщення на запасні позиції та відходили під прикриттям вогню.

Вогонь з гранатометів вівся у парі – один стріляє, інший прикриває. Постріл – переміщення – ще один постріл. Далі бойова двійка змінює ролі – наступний стріляє з гранатомета, інший прикриває вогнем.

«Кожен повинен спробувати! Десантники повинні бути взаємозамінними повинні володіти тією зброєю, яка є в підрозділі», – підсумував інструктор.

Тренувальний день для Миколаївських десантників видався насиченим. Воїни, залучені до тренувань, відпрацювали завдання вправ з повною віддачею.

Заходи підтримання бойової навченості в частині проводяться на постійній основі згідно плану бойової підготовки.

загрузка...

Свежее

Ситуація в зоні ООС: за минулу добу окупанти 9 разів порушили режим припинення вогню

Протягом минулої доби, 8 травня, в районі проведення операції Об'єднаних сил, збройні формування Російської Федерації 9 разів порушили режим...