Масштабні навчання ДШВ: підрозділи подолали водні перешкоди на бойовій техніці. ФОТО

-

Читайте также

Завершилися масштабні навчання військових підрозділів Десантно-штурмових військ ЗСУ, які проходили на Миколаївщині. Вони проходили у тісній взаємодії з підрозділами авіації Повітряних Сил та армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

З виходом у визначені райони були розгорнуті пункти управління, організована їх охорона та оборона, встановлений зв’язок, здійснені заходи маскування, інженерні роботи тощо.

За словами керівника навчання, офіцери командування Десантно-штурмових військ, штаби військових частин і підрозділів, а також начальники родів військ і служб удосконалювали практичні навички в управлінні підпорядкованих підрозділів у реальному режимі часу. Також була здійснена реальна перевірка всіх тактичних розрахунків для виконання подальших завдань.

У ході практичного етапу за рішенням командира визначені підрозділи здійснили багатокілометровий марш з подоланням водної перешкоди на штатній броньованій техніці.

Після цього на одному із полігонів відбулися тактичні навчання з бойовою стрільбою. Воїни-десантники відпрацьовували різні навчально-бойові завдання в різних видах загальновійськового бою та різні тактичні дії.

Як повідомляла група «ІС», на півдні України стартували масштабні навчання ДШВ: буде задіяна і авіація.

загрузка...

Свежее

Жители ОРЛО жалуются на мародерство террористов «ЛНР»: подробности

Жители временно оккупированных районов Луганской области уличили террористов "ЛНР" в массовых грабежах в дачных кварталах. Об этом сообщает журналист...