Львівське підприємство модернізувало МіГ-29 для Повітряних Сил ЗСУ. ФОТО

-

Читайте также

Держпідприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», передало Повітряним силам ЗСУ винищувач МіГ-29МУ1 після капітального ремонту та модернізації.

Літак успішно здійснив випробувальні польоти та відбув до місця дислокації ПС ЗСУ, повідомляє пресслужба «Укроборонпром». 

Роботи були виконані в рамках державного оборонного замовлення. Фахівці ЛДАРЗ провели модернізацію систем і обладнання та продовжили ресурсні показники винищувача. Зокрема, МіГ-29МУ1 отримав нову авіоніку та капітально відремонтовані двигуни.  

Літак тепер має збільшену точність навігації і дальність застосування автоматизованих засобів інструментальної посадки. Це стало можливим завдяки інтегрованому в бортове радіоелектронне обладнання приймачу системи супутникової навігації.

Крім того, було здійснено заміну блока приймача бортової РЛС, що дало змогу підвищити її надійність за рахунок використання нової, більш сучасної елементної бази. Насамкінець розширено спектр частот радіостанції під вимоги ІКАО. 

Нагадаємо, ДП «ЛДАРЗ» – єдине підприємство в Україні, яке відновлює МіГ-29 для ПС ЗС України. Винищувач МіГ-29 є основним бойовим літаком ЗСУ. Вартість модернізації одного МіГ-29МУ1 – близько 100 млн. гривень

Попередній відремонтований винищувач ПС ЗСУ отримали у березні, це була навчально-бойова версія – МіГ-29УБ. МіГ-29УБ є навчально-бойовою модифікацією винищувача, що призначений для вишколу курсантів і вдосконалення бойових навичок досвідчених пілотів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Ситуація в зоні ООС: внаслідок обстрілу поранено українського військового

Ігноруючи домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи, російсько-окупаційні війська продовжують порушувати режим припинення вогню...