Льотчики тактичної авіації ПС ЗСУ провели льотну зміну в складних умовах. ФОТО

-

Читайте также

Вдень та вночі в складних та простих метеорологічних умовах відбувалась льотна зміна Севастопольської бригади тактичної авіації імені Олександра Покришкіна.

Польоти виконувались по підготовці льотного складу зі складних видів льотної підготовки: складний пілотаж одиночно, також здійснювалась підготовка молодого льотного складу вночі, повідомляє пресслужба Повітряного командування «Захід» ПС ЗСУ.

Решта особового складу працювала на підтримання навичок у виконанні атак низьколетячих нешвидкісних повітряних та наземних цілей, а також у виконанні повітряних боїв з винищувачами.

Не менш важливу роль, в тому що відбувається у небі, відіграє технічний особовий склад бригади. Це люди, які готують і обслуговують літаки при підготовці та після виконання польотів.

Як повідомляла група ІС, льотний склад 831-ї бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» успішно відпрацював льотну зміну.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Наступление «Талибан»: в Афганистане ввели комендантский час

Правительство Афганистана на фоне нового наступления сил "Талибана" ввело комендантский час практически на всей подконтрольной ему территории, пишет «ВВС-Украина». В...