Лише з однієї російської колонії на війну відправили 135 в’язнів — список

-

Читайте также

Влада російської федерації продовжує масово відправляти на війну проти України зеків. Лише з виправної колонії №1 суворого режиму в Костромській області «повар путіна» євгеній пригожин завербував до «пвк вагнера» 135 ув’язнених. Про це йдеться у повідомленні проєкту Gulagu.net.

«З урахуванням інформації, що надійшла в Gulagu.net за останні місяці, олігарх пригожин за вказівкою диктатора путіна рекрутував на війну вбивати та бути вбитими понад 10,000 ув’язнених. пригожин особисто прилітав у колонії агітувати та переконувати, відвідував установи у супроводі начальників регіональних управлінь ФСИН, які після дзвінка з москви слухняно та незаконно допускали олігарха до режимних зон установ. Багато полковників і генералів ФСИН були змушені порушувати закони після команди від диктатора путіна. Після цього ФСИН стала злочинною організацією, яка бере участь у військовій агресії проти України та світу», — йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше на базі ПВК «Вагнер» в окупованій Кадіївці пролунали потужні вибухи. 

Свежее

Росіяни зазнають серйозних втрат на двох напрямках у Донецькій області

Донбас залишається головним епіцентром атаки російських окупантів. Там противник зазнає серйозних втрат, що позначається на його моральному стані. Про це...