Лавина вогню: як артилеристи ООС визначали кращий бойовий розрахунок. ФОТО+ВІДЕО

-

Читайте также

На одному з полігонів у районі проведення операції Об’єднаних Сил відбувся конкурс на кращий артилерійський розрахунок.

Про це повідомляє штаб ООС.

У конкурсі взяли участь 19 розрахунків із різних артилерійських, механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових та десантно-штурмових бригад, які залучені до проведення операції. Вони були представлені вісьмома видами артилерійських систем калібрів 100, 122 та 152 мм – як ствольна й самохідна артилерія, так і реактивні системи залпового вогню.

Конкурс відбувався у два етапи, що тривали 4 дні. Перший – спортивна номінація, у рамках якої розрахунки показали свою фізичну підготовленість, витривалість, вміння й навички евакуйовувати поранених тощо. Другий етап, спеціальна підготовка, тривав найдовше. По-перше, він і так був розділений на кілька днів: у перший воїни-артилеристи змагалися у приведенні гармати у бойове положення, орієнтуванні її в основному напрямку стрільби, виставленні гарматного коліматора, зміні напрямку і дальності вогню в ході ведення бойової стрільби, а також переведенні гармати в похідне положення для здійснення переміщення. І, нарешті, у другий день відбулися практичні стрільби, під час яких гармаші вже змагалися у влучності й правильності виконання правил стрільб та дотриманні заходів безпеки при цьому.

В результаті запеклої боротьби кращі результати серед розрахунків 2А65 «Мста-Б», 2А36 «Гіацинт-Б» та протитанкових гармат МТ-12 «Рапіра» показали гармаші однієї й тієї самої окремої артилерійської бригади, найвправнішими у стрільбі з Д-20 виявилися воїни окремої мотопіхотної бригади, ну і серед розрахунків, на озброєнні яких такі артилерійські системи, як Д-30, 2С1 «Гвоздика», 2С3 «Акація» та БМ-21 «Град» кращими виявилися воїни-десантники.

Підводячи підсумки конкурсу, начальник ракетних військ і артилерії відзначив, що в цілому розрахунки показали гарні результати, і це не є дивним, адже всі вони мають досвід бойової роботи в ході проведення операції Об’єднаних Сил, а перед тим – антитерористичної операції, і кожен із гармашів є професіоналом високого ґатунку.

Як в Об’єднаних силах визначали кращий артилерійський розрахунок. Відео

Як в Об’єднаних силах визначали кращий артилерійський розрахунок. Відео

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Пʼятниця, 21 лютого 2020 р.

Як повідомляла група «ІС», знайдено чергові докази російської агресії на Донбасі.

загрузка...

Свежее

«Путин продолжает вести себя как капризный ребенок», — британский политик об инциденте с эсминцем Defender

Бывший британский парламентарий, экс-министр по делам гражданского общества, приглашенный научный сотрудник на факультете политики и международных отношений Оксфордского университета...