Кваліфікаційний відбір Сил спецоперацій вперше пройшла жінка-військовослужбовець: подробиці і фото  

-

Читайте также

Уперше з 2016 року здолати виснажливий двотижневий  відбір кваліфікаційного курсу Сил спеціальних операцій ЗС України зуміла жінка-військовослужбовець. Про це повідомляє прес-служба навчально-тренувального центру.

«Починаючи з 2016 року були спроби кандидаток із середовища «спеціального призначення» і «великої армії» пройти відбір на кваліфікаційний курс Сил спеціальних операцій ЗС України. Незалежно від статі, щоб досягнути цієї мети, курсант має знайти в собі сили і з’єднати всеціло дух, інтелект і фізичну вправність. До сьогодні виклик здолати виснажливий двотижневий відбір ставав непереборним, але хіба що для м’язів», — йдеться у повідомленні.

Цей приклад жіночої нескореності остаточно утвердив рівні можливості для тих, хто готовий «опанувати всі стихії, стати вістрям кожної з них, зазначили спецпризначенці.

Як повідомляла група «ІС», спікер парламенту підписав закон про державний захист військових Сил спецоперацій.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Как Путин на параде войну нацистам-русофобам объявлял

Военные парады в России к 9 мая — это всегда праздник оголтелого победобесия. Архисимволичное событие, занимающее одну из ключевых...