Курсанти Інституту ВМС повернулися з катерного походу. ФОТО

-

Читайте также

Курсанти 3-го курсу Інституту Військово-Морських Сил повернулися до Одеси з катерного походу на навчальних катерах “Сміла” та “Нова Каховка”. За повідомленням Служби зв’язків з громадськістю Командування ВМС ЗС України, майбутні флотські офіцери подолали понад 500 морських миль Чорного моря і річки Дунай та відвідали острови Зміїний та місто Ізмаїл.

Загалом, за час походу курсанти на практиці вдосконалювали навички корабельної служби та підвищували рівень професійної складової за спеціальностями. Щоденно військові відпрацьовували елементи навчально-бойової підготовки, брали участь у корабельних тренуваннях, опановували питання експлуатації озброєння та військової техніки, боротьби за живучість, навігаційної безпеки, плавання катерів у складі тактичної групи вдень та вночі, особливості проходження вузини тощо.

Окрім підготовки за спеціальністю, до обов’язків курсантів увійшли питання організації вахтової служби, бойової і повсякденної діяльності, як в штатних так і в надзвичайних ситуаціях, а також охорона і оборона катерів на ходу та на стоянці на незахищеному рейді.

«Похід в море на навчальних катерах національних ВМС ЗС України — є невід’ємною частиною навчання в Інституті ВМС. Для курсантів, це можливість підвищення освітньо-професійної підготовки, розвиток особистих і професійних якостей. Випробування морем дисциплінує, вчить бути військовим лідером для підпорядкованого особового складу та допомагає загартовуватися», – наголосив тимчасово виконуючий обов`язки начальника Інституту ВМС капітан 1 рангу Максим Кіріакіді.

Важливість практичної складової навчання полягає у ознайомленні курсантів з функціональними обов’язками, які передбачені відповідно до майбутніх офіцерських посад за спеціальністю, виробленню лідерських якостей та здатності прийняття самостійних рішень при виконанні бойових завдань.

Як повідомляла група ІС, у передмісті Балтимора перебувають патрульні катери «Фастів» і «Суми», їх освоюють нові українські екіпажі, які керуватимуть ними вже у бойовій обстановці в операційних зонах Азово-Чорноморського регіону.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Гибридные «Миряне»: что известно о «православном олигархе», основавшем движение

Сегодня перед Верховной Радой состоится мероприятие, на которое следует обратить особое внимание. Молитвенное стояние против «антицерковных законов» собирается провести...