Кримська єпархія УПЦ МП благословила російських окупантів на службу. ФОТО

-

Читайте также

Поки представники РПЦвУ жалілись європейським організаціям на вигадані ними «захоплення храмів» та «примусове перейменування» їхні колеги із Кримської єпархії встигнули черговий раз прислужитись російським окупантам у Криму.

Про черговий злочин «окупантів в рясах» пише «Духовний Фронт України» з посланням на сайт «Севастопольського благочиння».

У Севастополі пройшла «урочиста церемонія», присвячена відряджанню російських новобранців для проходження військової служби за призовом в Санкт-Петербург.

Молебень перед відправкою молодого поповнення відслужив протоієрей «УПЦ МП» (РПЦвУ) Олександр Бондаренко. Священник Московського патріархату благословив російських новобранців і окропив їх освяченою водою, повідомляє офіційний сайт РПЦвУ.

Поїзд з 25 призовниками відправився з Севастополя до Санкт-Петербургу.

Як повідомляла група ІС, окупанти нагородили севастопольських священиків УПЦ МП за «виховання патріотизму».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Посібник Деркача звинуватив українську владу в «нагнітанні ситуації»: що про нього відомо

Андрій Теліженко, якого США назвала «пособником російського агента» Андрія Деркача та внесла до санкційного списку, заявив, що українська влада нібито...