Кращих зв’язківців визначили у Десантно-штурмових військах. ФОТО

-

Читайте также

На базі 199-го навчального центру Десантно-штурмових військ ЗСУ на Житомирщині відбувся конкурс на кращого фахівця та екіпаж зв’язку серед військових частин та підрозділів ДШВ ЗС України.

Фаховий конкурс складався з кількох етапів, під час яких зв’язківці-десантники демонстрували свої теоретичні знання та практичні навички, повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування ДШВ ЗСУ.

Протягом трьох днів серед команд було визначено кращих професійних зв’язківців ДШВ у кількох номінаціях. Зокрема, фахівця радіорелейного, телекомунікаційного та радіозв’язку, а також кращий екіпаж командно-штабної машини.

Окрім цього, на загальновійськовому полігоні ДШВ зв’язківці-десантники змагалися у швидкісній стрільбі з пістолету та автомату, здійснювали метання гранати на влучність, проводили евакуацію умовно пораненого з командно-штабної машини з наданням йому домедичної допомоги тощо.

За підсумками конкурсу, було визначено переможців у кожній номінації:

“кращий фахівець радіозв’язку” – здобули зв’язківці з 347-го інформаційно-телекомунікаційного вузла ДШВ ЗСУ;

“кращий фахівець радіорелейного зв’язку” – за десантниками 79 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ;

“кращий фахівець телекомунікацій” – вибороли воїни 95 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ;

“кращий екіпаж командно-штабної машини” – за зв’язківцями з 81 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ.

«Під час професійного конкурсу, наші воїни-зв’язківці продемонстрували свої знання та практичні навички, обмінялися з колегами власним досвідом щодо роботи та організації зв’язку. Без зв’язку – немає перемоги», – відзначив начальник Управління зв’язку та інформаційних систем Командування ДШВ ЗСУ полковник Максим Рева.

Як повідомляла група ІС, підрозділи окремого полку зв’язку і радіотехнічного забезпечення імені В’ячеслава Чорновола завершили десятиденний польовий вихід з практичним, максимально наближеними до реальних умов відпрацюванням нормативів виконання вправ на техніці


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Столтенберг сообщил, где и когда пройдет следующий саммит НАТО

Следующий саммит лидеров стран-членов НАТО состоится в 2022 году в Испании. Об этом сообщил генсек Альянса Йенс Столтенберг на...