«Козацька булава-2021»: військові відпрацювали штурмові дії у місті. ФОТО

-

Читайте также

В рамках міжнародних українсько-британських військових навчань «Козацька булава-2021» відбулося показове тактичне навчання за тематикою «Бій в урбанізованій місцевості», повідомили в Міноборони України.

За сценарієм, відпрацьовували спільні дії підрозділів окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗС України, взводу спеціального призначення Держприкордонслужби України та стрілецької роти 4-го батальйону Королівського Шотландського полку ЗС Великої Британії за підтримки авіації британських Повітряних сил та армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ.

Багатонаціональні підрозділи відпрацювали штурмові дії в урбанізованій місцевості — за підтримки авіації, артилерії й танків умовному противнику завдано потужного вогневого ураження. Після цього піхотні підрозділи провели штурм і зачистку населеного пункту.

Бойову фазу операції поєднали з гуманітарною складовою, спрямованою на збереження життя цивільного населення. Перед завдаванням вогневого удару проведено оповіщення населення й відкрито гуманітарний коридор. А підрозділи Державної прикордонної служби відпрацювали розгортання фільтраційних пунктів. Бойові дії вели у повній відповідності до норм міжнародного гуманітарного права.

Українсько-британські навчання «Козацька булава-2021» допомагають Україні поліпшити взаємодію та взаємосумісність з Великою Британією й іншими країнами НАТО, сприяючи європейській стабільності. Це відзначив начальник ракетних військ і артилерії — начальник управління ракетних військ і артилерії командування підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Андрій Маліновський.

Як повідомляла група «ІС», українські та британські військові відпрацювали аеромедичну евакуацію.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Монахи УПЦ МП написали листа Варфоломію російською мовою: про що він

Підсумком зібрання в Почаївській лаврі, яка зараз перебуває в Московському патріархаті, стало звернення монахів Російської Православної Церкви в України...