«Козацька Булава-2021»: українські та британські військові відпрацювали аеромедичну евакуацію. ФОТО

-

Читайте также

На Миколаївщині на базі Міжвидовий центр підготовки і під загальним керівництвом командувача Сухопутні війська ЗС України  генерал-полковника Олександра Сирського триває українсько-британське навчання «Козацька Булава-2021».  Відпрацьовано аеромедичну евакуацію, повідомили у прес-службі Сухопутних військ ЗСУ.

Одне з пріоритетних питань, на якому акцентували увагу британські партнери ще на етапі підготовки цього навчання – організація максимально оперативної евакуації поранених або постраждалих в разі виникнення такої необхідності. Відповідно до рішення командування для невідкладного реагування залучено армійську авіацію Сухопутних військ України.

Вчора проведено спільне тренування українського екіпажу Мі-8МСБ-В та особового складу британської медичної роти батальйону «4Scotts» з метою практичного відпрацювання взаємодії під час медичної евакуації.

Виконано обліт території полігону для перевірки обраних майданчиків для посадки гвинтокрила, підходу санітарного транспорту та безпосереднього перевантаження постраждалого. На майданчику Чарлі здійснено декілька контрольних перевантажень.

Для забезпечення найвищого рівня оперативності реагування визначено майданчики для всіх етапів навчання, уточнено координати передані до штабу навчання та всіх задіяних підрозділів.

Група «ІС» повідомляла, як проходять навчання майбутніх саперів Нацгвардії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Модернизация кораблей ВМФ РФ обернулась многомилионными хищениями

Сотрудники ФСБ и Следственный комитет России (СКР) выявили новую финансовую аферу, совершенную при модернизации вооружения боевых кораблей Северного флота. Об...