Координація і взаємодія: як пройшло спільне заняття капеланів і психологів підрозділів ООС. ФОТО

-

Читайте также

На базі окремої механізованої бригади ОТУ “Схід” відбулося спільне заняття капеланів та військових психологів, котрі виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, повідомили в штабі ООС.

У заході взяло участь 19 капеланів різних конфесій з різних військових частин та військових формувань операції та представники відділу морально-психологічного забезпечення командування ООС.

Учасники зустрічі обговорили взаємодію військових капеланів і психологів та їх місце у запобіганні суїцидів, подоланні алкогольної, наркотичної та ігрової залежностей серед особового складу підрозділів, що виконують бойові завдання.

«Є досить символічним те, що прийнятий парламентарями Закон «Про Службу військового капеланства» значно спростить юридичні моменти служіння військових священників не лише в районі проведення ООС, а й у Збройних Силах України загалом. Сподіваємось, що наша співпраця та координація запобігатиме небажаним суїцидальним випадкам, а також різним правопорушенням серед військовослужбовців», — повідомили організатори заходу.

Також, військові капелани та психологи зазначили, що вони й надалі продовжать використовувати спільні методи взаємодії з особовим складом, як на передових позиціях так і в тилу.

Як повідомляла група «ІС», стало відомо, скільки священників ПЦУ задіяні в зоні ООС.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Україні розпочались ходові випробування протикорабельного комплексу «Нептун». ВІДЕО

Державне Київське конструкторське бюро "Луч" спільно з СКТБ Корпорація "УкрІннМаш" почали ходові випробовування першої серійної пускової установки протикорабельного комплексу...