Домой Фото Контрдиверсійні тренування на Херсонщині: що відпрацьовували спецпризначенці СБУ. ФОТО

Контрдиверсійні тренування на Херсонщині: що відпрацьовували спецпризначенці СБУ. ФОТО

Антитерористичні навчання проводилися в декілька етапів на території шести районів області. Планування та контроль навчань здійснювала Координаційна група Антитерористичного центру при Службі безпеки України, повідомили у відомстві.

Зокрема, навчання проводилися на території військового об’єкту Збройних сил України, Каховській ГЕС, Каховському судноплавному шлюзі та спорудах Північно-Кримського каналу.

За сценарієм тренувань «диверсанти» намагалися вчинити низку диверсійно-терористичних актів на цих об’єктах. Їхнім «завданням» було незаконне проникнення на територію, мінування приміщень та обладнання.

У тренуваннях взяли участь співробітники ГУ СБУ в АР Крим, Національної та патрульної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці Національної гвардії та Держприкордонслужби, підрозділи Збройних сил України, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Як повідомляла група «ІС», правоохоронці відпрацювали населенні пункти на лінії зіткнення.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.