Конкурс на найкращий танковий взвод ЗСУ: танкісти відпрацювали стрільби на великі відстані. ФОТО

-

Читайте также

На Рівненському полігоні розпочався конкурс на найкращий танковий взвод ЗСУ. У першій номінації — «Стрільба з танків на великі відстані». Команди-учасниці виконують цю вправу одночасно всім танковим взводом (4 танки).

Стрільба ведеться з місця з раніше зайнятої вогневої позиції. Після виконання вогневого завдання екіпаж застосовує систему запуску димових гранат «Хмара» та відразу висувається у вихідне положення, повідомляє АрміяInform.

Нагадаємо, традиційною стрільбою для танків є вогонь прямою або напівпрямою наводкою по цілях, які можна побачити у прицільні прилади. Таким чином ведуть вогонь по противнику на відстані 4-5 кілометрів. Але танки спроможні уражати цілі і на значно більших відстанях. Для такої стрільби броньовані машини використовують осколково-фугасні снаряди, дальність польоту яких сягає десяти кілометрів.

Як повідомляла група «ІС», у «Десні» для танкістів створили всепогодний підводний полігон.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Назад в СССР: в РФ вернулись к практике приписок урожайности зерновых

В России засомневались в данных по урожайности зерновых, которые поступают из регионов. Все свидетельствует о том, что в РФ...