Командування Сил підтримки ЗСУ перевірило готовність окремого полку до виконання раптових завдань. ФОТО

-

Читайте также

Начальник інженерних військ – начальник управління інженерних військ Командування Сил підтримки Збройних Сил України полковник Олександр Яковець перевірив готовність до дій підрозділів окремого полку підтримки, повідомили у службі зв’язків з громадськістю Командування Сил підтримки ЗСУ.

В ході практичних дій були відпрацьовані питання перевірки готовності особового складу та техніки до виконання завдань, здійснення маршу до визначеного району та набуття практичних навичок під час наведення поромної переправи.

Практична підготовка завжди піднімає бойовий дух військовослужбовців та підвищує самооцінку, а навченість дає впевненість у своїх діях. Важливо постійно підтримувати навченість та злагодженість особового складу.

Група «ІС» повідомляла, як вдосконалюють навички з ППО зенітно-ракетні підрозділи ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Ситуація в ООС: зафіксовано проліт БПЛА російських окупантів

Впродовж поточної доби, 18 вересня, зафіксовано одне порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації, повідомили в...