Командування ОС ЗСУ обговорило з представниками держав-членів НАТО пріоритетні напрямки співпраці. ФОТО

-

Читайте также

Офіцери Командування об’єднаних сил ЗС України на чолі з командувачем генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим взяли участь у міжнародній відеоконференції з представниками Збройних Сил держав-членів НАТО.

Перша у цьому році онлайн-зустріч з іноземними партнерами, такого високого рівня, відбулась згідно Плану заходів міжнародного співробітництва Міноборони та ЗСУ на 2021 рік, а також на підставі листа-запрошення від командувача Оперативного командування видів Збройних Сил Республіки Польща генерал-лейтенанта Томаша Піотровські, повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Командування ОС ЗСУ.

Під час розмови, сторони обговорили питання співробітництва та проєктів спільної підготовки між Збройними Силами держав-членів Вишеградської четвірки, Литовської Республіки, Румунії та України, можливі напрями залучення консультативно-дорадчої допомоги та проведення спільних тренувань і навчань.

«Ми розширюємо наше співробітництво, залучаючи до нього якомога більше партнерів. Відповідаючи в Збройних Силах України за проведення операцій, наше Командування прагне отримати від країн-членів НАТО більше досвіду, а також скористатися їх підходом до підготовки та ведення операцій», — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, завдяки плідній взаємодії Україна поступово рухається вперед до повноцінного  членства в Північноатлантичному альянсі, що дозволить забезпечувати взаємосумісність підрозділів Збройних Сил України з підрозділами європейських партнерів при виконанні ними спільних завдань.

Своєю чергою, військові представники країн Вишеградської четвірки Литовської Республіки та Румунії висловили беззастережну підтримку Україні в боротьбі проти російської агресії і наголосили на тому, що забезпечення регіональної безпеки можливе лише у разі консолідації спільних зусиль, а також зосередили увагу на поглибленні співробітництва з Україною шляхом пошуку нових способів взаємного військового діалогу на стратегічному рівні.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба оголосив про створення нового формату під назвою «Люблінський трикутник», до якого увійшли Україна, Польща та Литва.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Китае превратили списанные истребители в эскадрилью беспилотников. ФОТО

Около 50 списанных истребителей Shenyang J-6 (копия советских МиГ-19) обнаружили на авиабазе Ляньчэнь неподалеку от Тайваня. Эти самолеты в...