Командир угрупування військ «Південь» зустрівся із головою Запорізької ОДА. ФОТО

-

Читайте также

У понеділок, 2 серпня, командир угруповання військ «Південь» генерал-майор Ігор Танцюра зустрівся з головою Запорізької обласної держадміністрації Олександром Старухом. Були обговорені питання оборони і безпекової ситуації як у регіоні, так і безпосередньо на адмінкордоні з тимчасово окупованим Кримом, повідомляє пресслужба угруповання військ «Південь».

Окрім того, був детально обговорено план проведення урочистостей з нагоди 30-ї річниці Незалежності України за участю військовослужбовців, які входять до складу угруповання військ «Південь».

Під час розмови генерал-майор Ігор Танцюра наголосив, що загроза з боку Російської Федерації нікуди не зникала, і що ЗСУ повинні бути готові до відбиття військової агресії проти України. Окрім того, командир угруповання військ «Південь» зазначив, що для представників військових частин, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, що дислоковані в Запорізькій області, дуже важлива ефективна взаємодія з органами державної влади в контексті прийняття Закону про національний спротив і збільшення чисельності ЗСУ.

У свою чергу голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух наголосив, що керівництво області з великою увагою ставилося до всіх військових формувань, у тому числі щодо вдосконалення питань територіальної оборони. «На сьогодні налагоджена ефективна та дуже тісна взаємодія з представниками ЗС України, командирами військових частин та підрозділів», — підкреслив Олександр Старух.

 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Инфраструктура ОРДО: Донецкая железная дорога продолжает уверенно деградировать

Оккупационные власти заявили, что наряду с автобусными перевозками на голосование в Ростовскую область 17-19 сентября будут курсировать несколько электропоездов...