Командувач Сухопутних військ зустрівся з представниками компаній ОПК Туреччини. ФОТО

-

Читайте также

В рамках офіційного візиту до Турецької Республіки, командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський відвідав Центр планування та координації польотів Командування армійської авіації Сухопутних військ ЗС Туреччини та компаній оборонно-промислового комплексу ASELSAN та ROKETSAN. Про це пише офіцер СВ ЗСУ Іван Арєф’єв.

«Ми мали можливість ознайомитися з організацією управління БпАК Bayraktar TB2. Це саме ті питання, котрі становлять для нас великий інтерес, адже досвід ведення бойових дій показав наскільки важливе та ефективне застосування керованих боєприпасів та використання захищеної системи управління ними», — зазначив генерал-полковник Олександр Сирський.

«Україна продовжує пошук найбільш ефективної моделі подальшого забезпечення потреб Збройних Сил в ударних безпілотних комплексах за рахунок кооперації турецьких та українських підприємств оборонної промисловості.

За його словами, Україна вже досягла значних успіхів в оснащенні Сухопутних військ сучасною військовою технікою та озброєнням, але нам вкрай важливо вивчати та впроваджувати успішний досвід застосування новітніх технологій. Адже це основа успіху під час ведення бойових дій, наголосив Командувач Сухопутних військ ЗСУ.

Як повідомляла група ІС, у Туреччині вже збирають нову партію безпілотних літальних комплексів Bayraktar TB2 для України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Україна відзначає День пам’яті і примирення: що відомо про дату

Разом з Європою 8 травня Україна святкує День пам’яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасницями. Пам’ятний день...