Командувач об’єднаних сил ЗСУ розповів, як проходить підготовка до навчань «Об’єднані зусилля 2021». ФОТО

-

Читайте также

У Командуванні об’єднаних сил ЗС України триває черговий етап підготовки до стратегічного командно-штабного навчання “Об’єднані зусилля 2021”, активна фаза, яких відбудеться наприкінці вересня цього року практично на всіх полігонах ЗСУ, а також в акваторії Чорного та Азовського морів.

За повідомленням служби зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗСУ, наразі представники органів військового управління Збройних Сил та інших складових сил оборони відпрацьовують питання управління угрупованнями військ під час ведення операції сил оборони. Заходи відбуваються відповідно до Плану підготовки у 2021 навчальному році.

Як зазначив командувач об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, метою заходу є нарощування спроможностей Командування, спільна робота структурних підрозділів органів військового управління щодо виконання завдань за призначенням на пунктах управління.

«По завершенню навчань має бути досягнуто злагодженість дій Командування з органами військового управління ЗС України під час ведення операцій. Крім того, ми маємо продемонструвати набуті спроможності щодо організації планування операцій», — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Нагадаємо, що навчання “Об’єднані зусилля 2021” буде проведено з Командуванням об’єднаних сил ЗСУ із залученням визначених органів військового управління, військових частини, сил і засобів ЗС України, інших складових сил оборони держави. Також, очікується участь іноземних представників та підрозділів від близько 15 країн-членів НАТО та партнерів. Військові маневри пройдуть у три етапи.

Нагадаємо, після повернення зі стратегічних командно-штабних навчань в Україні «Об’єднані зусилля 2020» військові зі складу 352-го крила спеціальних операцій Сполучених Штатів Америки поширили ефектне відео, де поділились своїми враженнями від співпраці із Силами спеціальних операцій та Повітряними Силами ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Об’єднані зусилля — 2021»: в Генштабі ЗСУ виступили зі зверненням до громадян України

По всій території України 22 вересня розпочнеться стратегічне командно-штабне навчання «Об’єднані зусилля - 2021». У зв’язку з цим Генеральний...