Командувач Об’єднаних сил привітав українських танкістів із професійним святом. ФОТО

-

Читайте также

Напередодні святкування Дня танкістів командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав із професійним святом військовослужбовців танкового батальйону, що виконує бойові завдання в рамках операції Об’єднаних сил. Про це йдеться у повідомленні Служби зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

— Воїни-танкісти — це сталевий кулак української армії, який здатний влучно, вчасно й боляче «дати по зубах» ворогу. Завдяки мужності танкістів у 2014 році нам вдалося стримати підступні плани противника та зупинити подальше його просування углиб української території, — зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як наголосив командувач, від міці танкових підрозділів залежить успішність як ведення оборони, так наступального бою.

— Ви з честю виконуєте свій конституційний обов’язок, демонструючи вірність Військовій присязі, високий професіоналізм та бойову майстерність, — додав він.

Вітаючи військовослужбовців, командувач побажав всім воїнам-танкістам Збройних Сил України міцного здоров’я, військової вдачі, прагнення перемоги й непохитної віри у світле майбутнє України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Украинского» псевдо-журналиста задержали в Косово за шпионаж в пользу РФ

То, что называется, все тайное становится явным. Я неоднократно в своих материалах подчеркивал, что на момент вторжения Российской Федерации...