Китай нарощує озброєння: на воду спущені нові есмінці

-

Читайте также

Китай одночасно спустив на воду 8-й корабель класу «Type-055» (ескадрений міноносець) і 25-ий есмінець класу «Type-52D». Про це йдеться у повідомленні видання DefPost.

На тлі високого темпу будівництва бойових кораблів КНР експерти відзначають перехід ВМС НВАК на новий етап розвитку флоту, коли бойові кораблі третього покоління складають його основу, а кораблі четвертого покоління починають надходити на озброєння.

Повідомляється, що КНР нині має близько 20 сучасних есмінців з аналогом системи «Aegis» (бойова інформаційно-керуюча система), а через чотири-п’ять років їх кількість збільшиться до 39-40 одиниць, включаючи шість «Type-052C», 25-26 од. «Type-052D» і вісім «Type-055».

Нині на озброєнні в основному кораблі третього покоління, включаючи «Type-052C і «Type-052D », а також четвертого покоління «Type-055».

Корабель класу «Type-055» (за класифікацією НАТО – крейсер типу Renhai) являє собою бойовий корабель довжиною 180 м, шириною 20 м, осадкою 6,6 м і водотоннажністю близько 12000 т.

Введення в бойовий склад ВМС НВАК головного есмінця серії, (101) «Nanchang», відбулося 12 січня 2020 року.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше армія Тайваню провела повномасштабні військові навчання на суші, на воді та в повітрі на фоні загрози військового вторгнення Китаю. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В ООН предупредили о следующей пандемии, против которой нет вакцины

Если страны не примут срочных мер по управлению водными и земельными ресурсами и борьбе с чрезвычайной ситуацией с климатом,...