Катери «Вишгород» та «Нікополь» спущено на воду після ремонту. ФОТО

-

Читайте также

У четвер, 9 квітня, на державному підприємстві “Миколаївський суднобудівний завод” завершили докову частину ремонту двох малих броньованих артилерійських катерів “Вишгород” та “Нікополь”.

Про це повідомляє пресслужба ДК “Укроборонпром”.

На обох катерах відремонтовано зовнішню обшивку підводної частини, гвинто-рульові комплекси, протекторний захист, донно-бортову арматуру, суднові системи та обладнання, виконано фарбування.

Для катеру “Вишгород” ремонт вже завершено, він незабаром залишить акваторію заводу.

Так само відновлено боєздатність малого броньованого артилерійського катеру “Нікополь”. На МБАК “Нікополь” продовжується відновлення електросистем і електрообладнання, роботи будуть завершені до кінця місяця, повідомили на підприємстві.

“Ремонтні роботи на “Вишгороді” були закінчені навіть раніше запланованого, а на катері “Нікополь” вони теж на фінальній стадії, обидва катери спустили на воду одночасно. Ми розуміємо, що катери виконують бойові завдання, тому намагалися якомога швидше відновити їх боєздатність і повернути “на службу” ВМС”, – повідомив директор заводу Валерій Калашніков.

Наприкінці лютого 2020 року малий броньований артилерійський катер “Нікополь” разом із однотипним катером “Вишгород” зайшли на ремонт до Миколаївського суднобудівного заводу.

Нагадаємо, МБАК “Нікополь” було захоплено росіянами в районі Керченської протоки під час походу з Одеси до Маріуполя у листопаді 2018 роки. За рік, у листопаді 2019 року, Росія повернула Україні “Нікополь”, разом із іншим броньованим катером “Бердянськ” та рейдовим буксиром “Яни Капу”.

загрузка...

Свежее

«Забота» о народе: боевики «ДНР» ужесточают борьбу с недовольными

Ни для кого не секрет, что «успехи» оккупационных властей «ЛДНР», мягко говоря, уже достали население. Недовольство властями и в...