Домой Фото Катастрофа Ан-26: у Харкові попрощались із загиблими офіцерами та курсантами. ФОТО

Катастрофа Ан-26: у Харкові попрощались із загиблими офіцерами та курсантами. ФОТО

На майдані Свободи в місті Харкові у вівторок, 6 жовтня, відбулась церемонія вшанування офіцерів та курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, які трагічно загинули 25 вересня унаслідок катастрофи військового літака Ан-26Ш під Чугуєвом.

Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, пам’ять загиблих вшанували військовослужбовці Харківського гарнізону, курсанти військових закладів освіти, представники інших силових структур міста та області та тисячі містян.

У заході взяли участь президент України Володимир Зеленський, міністр оборони Андрій Таран, головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак.

Під музику сурми та барабанний дріб на площу винесли тіла загиблих й оголосили їхні  імена, після чого труни покрили національними прапорами України.

Віддаючи останні почесті авіаторам, над площею Свободи пролетіли військово-транспортний літак Іл-76МД і бойова пара Су-27 Повітряних Сил ЗС України.

Пам’ять 26 загиблих вшанували хвилиною мовчання, після чого прощальний кортеж вирушив до місць поховань.

Як повідомляла група ІС, раніше у Міноборони роз’яснили порядок виплат допомоги родинам загиблих в авіакатастрофі Ан-26.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу