Ізюмський митрополит УПЦ МП втік до рф перед деокупацією міста

-

Читайте также

Перед наступом Збройних Сил України в Харківській області та перед деокупацією міста Ізюм місцевий митрополит УПЦ МП Єлисей втік до російської федерації. Про це свідчить фотографія із заходів рпц в Білгородській області, повідомляє «Духовний Фронт України».

14 вересня Єлисей відвідав одинадцяту православну виставку. Початок роботи виставки благословив голова Білгородської митрополії рпц, митрополит Білгородський та Старооскольський Іоанн.

Як зазначено на сайті Валуйської єпархії рпц, почесними гостями виставки стали: митрополит Ізюмський та Куп’янський (УПЦ МП) Єлисей (Іванов), єпископ Губкінський та Грайворонський Софроній, єпископ Валуйський та Олексіївський Сава, голова Білгородської обласної Думи Юрій Клепіков, міністр охорони здоров’я Білгородської області Андрій Іконніков та інші.

Участь у виставці беруть 74 експоненти, у тому числі 26 регіонів росії, 7 учасників з України, учасники з Молдови, ОРЛО, Грузії, Сербії, Боснії та Герцеговини.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Волинська облрада просить центральну владу заборонити УПЦ МП.

Свежее

З 24 лютого командування рашистів звільнило 12 генералів — опубліковано список

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну командуванням рф усунені від виконання своїх зобов’язань 12 генералів. Волонтери опублікували перелік...