Інструктори Навчального центру ВМС ЗСУ пройшли у Карпатах зимовий курс гірської підготовки

-

Читайте также

Інструктори Навчального центру ВМС ЗС України завершили проходження зимового курсу гірської підготовки для вдосконалення навичок зі скелелазіння, адже актуальність гірської підготовки військовослужбовців ЗСУ визначається наявністю гірської місцевості, повідомляє ресурс АрміяInform.

Місцем проведення пілотного курсу для військовослужбовців ЗСУ стало Закарпаття, де в реальних гірських умовах під керівництвом досвідчених військових і цивільних альпіністів військові пройшли відповідну підготовку.

У програмі курсу — тривалий піший перехід удень і вночі гірською місцевістю зі сходженням на найвищу гірську вершину України Говерлу та ночівля у сніжній печері.

Окрему увагу було приділено техніці безпеки під час скелелазіння.

Загалом курс складається з двох фаз — зимової та літньої.

Після закінчення навчання учасники отримають фаховий рівень «Альпініст України», зазначив начальник служби фізичної підготовки та спорту підполковник Тарас Юхименко.

Нагадаємо, раніше група ІС писала, як розвідники 81-ї бригади ДШВ ЗСУ відпрацювали завдання з гірської підготовки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Готовы ли россияне заплатить $20 млрд за восстановление Донбасса

В среду, 12 мая, агентство Bloomberg сообщило о том, что Россия готовит поглощение оккупированных районов Донбасса. Такой вывод журналисты сделали...