ХБТЗ передав армії партію модернізованих Т-64. ФОТО

-

Читайте также

Держпідприємство «Харківський бронетанковий завод», яке входить до складу концерну Укроборонпром, відвантажило ЗС України партію танків Т-64, які пройшли капітальний ремонт з елементами глибокої модернізації.

Як повідомляє пресслужба Укроборонпрому, таким чином завод достроково завершив виконання контракту в межах державного оборонного замовлення за 2021 рік за умов обмеженого фінансування.

Завдяки модернізації було розширено бойові можливості машин і збільшено надійність їхніх вузлів, агрегатів та озброєння.

Т-64 — основний бойовий танк Сухопутних військ ЗСУ. У 2017 році в Україні розпочалася масштабна модернізація цієї моделі бойової техніки. Танк отримав оновлений приціл нічного бачення, сучасну радіостанцію, модернізований двигун тощо.

Як повідомляла група ІС, Харківський бронетанковий завод успішно провів вогневі випробування оновленого танка Т-64БМ2 «Булат» з двигуном 6ТД.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Железнодорожный мобильный ракетный комплекс КНДР: что о нем известно. ВИДЕО

Китайская телекомпания CCTV выпустила видео с подробным объяснением северокорейского запуска баллистической ракеты с железнодорожного ракетного комплекса. В сентябре Северокорейский железнодорожный...