Гуманітарна ініціатива «Допомога Схід» передала військовому госпіталю сучасне медичне обладнання: опубліковано фото

-

Читайте также

Медичне обладнання загальною вартістю близько 400 тисяч гривень відтепер працюватиме у хірургічному відділенні військового мобільного госпіталя, що у місті Часів Яр. Це дозволить військовим лікарям більш якісно робити складні хірургічні втручання як захисникам України, що беруть участь в операції Об’єднаних сил, так і мешканцям населених пунктів Донецької та Луганської областей, які розташовані на лінії розмежування. Про це йдеться у повідомленні Служби зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Операційний стіл, мобільний рентген апарат та багато іншого медичного обладнання привезли з Франції, та передали учасники міжнародної стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід».

Як зазначив засновник гуманітарної ініціативи, командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, нове обладнання, за допомогою якого відтепер операції проводитимуться значно швидше і безпечніше, є вкрай необхідним для ефективної роботи військових лікарів.

— Зокрема, це стосується сучасного коагулятора, який медики будуть використовувати в хірургії для розрізів і зупинки кровотечі. Його особливість — можливість «припікати» судини, тобто швидко зупиняти кровотечу і не завдавати шкоди внутрішнім органам пацієнта, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Нагадаємо, що даний військовий мобільний госпіталь має найбільшу ділянку відповідальності, яка включає частину Донецької та Луганської області. В районі його відповідальності працюють лікарсько-сестринські бригади у Світлодарську, Попасній, Бахмуті та Торецьку. Медики саме цього госпіталю першими приймали поранених з Донецького аеропорту та Дебальцево.

— Я впевнений, що завдяки новому сучасному обладнанню наші лікарі отримуватимуть ще більше радості від кожного врятованого ними життя та подарованої надії на здорове майбутнє, — підкреслив командувач.

Слід зазначити, що до міжнародної стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід», яку у квітні 2018 року започаткував генерал-лейтенант Сергій Наєв, долучилися Асоціація «Медична та Благодійна Допомога Франція — Україна» (керівник Діана Дольс) та Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України на чолі з Леонідом Костюченко.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше військові ЗСУ передали пологовому відділенню необхідне обладнання. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Литва і Латвія відмовили у в’їзді понад тисячі громадянам рф

Литва і Латвія з вересня заборонили в’їзд на свою територію понад 1000 росіян, які мають короткострокові туристичні шенгенські візи....