Гуманітарна ініціатива «Допомога Схід» передала військовому госпіталю сучасне медичне обладнання: опубліковано фото

-

Читайте также

Медичне обладнання загальною вартістю близько 400 тисяч гривень відтепер працюватиме у хірургічному відділенні військового мобільного госпіталя, що у місті Часів Яр. Це дозволить військовим лікарям більш якісно робити складні хірургічні втручання як захисникам України, що беруть участь в операції Об’єднаних сил, так і мешканцям населених пунктів Донецької та Луганської областей, які розташовані на лінії розмежування. Про це йдеться у повідомленні Служби зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Операційний стіл, мобільний рентген апарат та багато іншого медичного обладнання привезли з Франції, та передали учасники міжнародної стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід».

Як зазначив засновник гуманітарної ініціативи, командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, нове обладнання, за допомогою якого відтепер операції проводитимуться значно швидше і безпечніше, є вкрай необхідним для ефективної роботи військових лікарів.

— Зокрема, це стосується сучасного коагулятора, який медики будуть використовувати в хірургії для розрізів і зупинки кровотечі. Його особливість — можливість «припікати» судини, тобто швидко зупиняти кровотечу і не завдавати шкоди внутрішнім органам пацієнта, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Нагадаємо, що даний військовий мобільний госпіталь має найбільшу ділянку відповідальності, яка включає частину Донецької та Луганської області. В районі його відповідальності працюють лікарсько-сестринські бригади у Світлодарську, Попасній, Бахмуті та Торецьку. Медики саме цього госпіталю першими приймали поранених з Донецького аеропорту та Дебальцево.

— Я впевнений, що завдяки новому сучасному обладнанню наші лікарі отримуватимуть ще більше радості від кожного врятованого ними життя та подарованої надії на здорове майбутнє, — підкреслив командувач.

Слід зазначити, що до міжнародної стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід», яку у квітні 2018 року започаткував генерал-лейтенант Сергій Наєв, долучилися Асоціація «Медична та Благодійна Допомога Франція — Україна» (керівник Діана Дольс) та Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України на чолі з Леонідом Костюченко.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше військові ЗСУ передали пологовому відділенню необхідне обладнання. 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Под Москвой застройщик вырубил липовую аллею, которую 70 лет назад сажали ветераны

Подрядчик московской строительной фирмы почти полностью срубил липовую рощу из 144 деревьев, высаженную 70 лет назад ветеранами Второй мировой...