Глава ПЦУ освятив новозбудований храм на Франківщині: подробиці і фото

-

Читайте также

Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній звершив освячення престолу і храму на честь святої рівноапостольної княгині Ольги в селі Мишин Коломийського району Івано-Франківської області та першу Божественну літургію у ньому, повідомляє прес-служба ПЦУ.

На проповіді предстоятель ПЦУ наголосив на значенні храму в житті громади і кожного християнина, а також закликав плекати любов до ближніх, зберігати єдність та звершувати справи милосердя.

«Любов не дозволить чинити зло, а сприяє справам милосердя, завдяки яким і Господь сприятиме нам», – зокрема сказав митрополит Епіфаній.

«Як ми повсякденно кілька разів на день споживаємо їжу, щоби почуватися фізично добре, так і наша душа також потребує їжі духовної – церковних Таїнств, молитви, добрих вчинків та справ милосердя», – зазначив предстоятель.

Окрім того, митрополит Епіфаній вказав на необхідність знати свою правдиву історію.

«Згадуючи святу рівноапостольну княгиню Ольгу, ми говоримо про більше ніж 1000 років української державності. Тобто, ми маємо древню славну історію, яку повинні знати об’єктивно. Історію інколи складну, але це наша справжня історія, опираючись на яку ми і будуємо спільне майбутнє в тій Україні, про яку прагнули наші попередники», – підсумував він.

Як повідомляла група «ІС», громада міста на Вінниччині збудує новий храм ПЦУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Попытка Путина фальсифицировать историю обречена на провал: заявление МИД Польши

Фальшивая интерпретация истории в статье президента Российской Федерации Владимира Путина о «едином народе» обречена на провал, поскольку не опирается...