фсб готує серію терактів у росії для оголошення загальної мобілізації

-

Читайте также

федеральна служба безпеки готує серію терористичних актів на території російської федерації з метою оголошення загальної мобілізації в країні. Про це йдеться у повідомленні в Telegram-каналі групи «Інформаційний спротив» із посиланням на лист, який було розіслано у російські шкільні чати в соціальних мережах.

У листі йдеться про те, що «у зв’язку з продовженням «сво» в Україні, з боку СБУ запланована і почалася хвиля терактів на території російської федерації».

Більше того, описаний і конкретний сценарій «українських терактів»: диверсанти, нібито, розкладають на дорогах, на лавках, у кущах телефони, планшети, гаманці, блокноти та інші предмети, які привертають увагу. Йдеться про те, що ці речі заміновані, заряд невеликий, але «руки-ноги відірвати може».

У листі йдеться, що теракти можуть відбутися в будь-якому місті європейської частини росії. Більше того, сказано, що 10 вересня у Воронежі перехожий підняв паспорт і йому відірвало руку. Підтвердження цієї інформації ніде немає.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, в москві фсб шукає вихідців з України для звинувачення у «терактах».

Свежее

Рух “Жовта Стрічка” продовжує спротив ворогам в Енергодарі. ФОТО

Активістів «Жовтої Стрічки» в Енергодарі не зупинить ніякий ворог! Мешканці міста показують свою хоробрість, розповсюджуючи стрічки та патріотичні плакати. Про...