Фінальний бій: у Німеччині завершились навчання Combined Resolve XIV за участі ЗСУ. ФОТО

-

Читайте также

В навчальному центрі «Хохенфельс», що у Німеччині, завершилися міжнародні навчання Combined Resolve XIV. На заключному етапі активної фази підрозділи OPFOR зайняли оборону навколо найбільшого населеного пункту полігону – Убенсдорф. Всі важливі підходи до міста були перекриті колючим дротом, протитанковими загородженнями та заміновані, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Проте це не зупинило бригаду BLUFOR. На світанку, потужними ударами механізованих та танкових підрозділів основні сили прорвали оборону навколо Убенсдорфа, а піхотинці штурмом взяли населений пункт. Український взвод позначення дій противника від Міжнародного центру миротворчості та безпеки у складі американської роти займав оборону на одному з передніх рубежів. Саме на цьому напрямку у прорив пішов кавалерійський батальйон на Abrams та Bradley. Наш підрозділ підбив декілька броньованих машин піхоти та дещо сповільнив просування BLUFOR. Проте, за сценарієм навчань OPFOR все ж мав програти.

Механізована рота 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, яка воювала на боці «хороших хлопців», тобто BLUFOR, перебувала у другому ешелоні. Так, напередодні ввечері наші піхотинці знищили дві диверсійно-розвідувальні групи противника, які намагалися затримати наступ основних сил.

Після взяття Убенсдорфу, залишки бронетехніки OPFOR відступили південніше. Бої «великих калібрів» в полі тривали ще декілька годин та завершилися перемогою сил BLUFOR.

Як повідомляла група «ІС», на навчаннях Combined Resolve XIV спецпризначенці ЗСУ знищили ворожий зенітний ракетний комплекс.


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter– ссылки на наши эксклюзивы, а также самые резонансные новости Украины и мира

загрузка...

Свежее

В России насчитали рекордно низкое число международных наблюдателей на выборах в Госдуму

На предстоящих выборах в Госдуму России будут работать всего 250 международных наблюдателей. Об этом сообщила председатель Центризбиркома РФ Элла...