Евакуація громадян України з Афганістану: розвідка повідомила про чергову успішну операцію. ФОТО

-

Читайте также

Перемовини щодо чергової евакуаційної місії з Афганістану завершилися успіхом — літак вже прямує до України. Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки України в соціальній мережі Facebook.

Протягом останніх декількох днів проводилися міжнародні перемовини щодо можливої евакуації українських громадян з Афганістану. Протягом всього періоду українські дипломати з Міністерства закордонних справ України, представники ГУР МО України та Офісу Президента України узгоджували можливість евакуації українських громадян та членів їхніх родин. Активну участь в перемовинах брали представники Ісламської Республіки Пакистан, Турецької Республіки, Держави Катар та Афганістану.

Сьогодні зранку перемовини завершилися успіхом і цивільний літак вилетів з території аеропорту міста Кабул. На борту літака знаходяться близько 100 громадян. Очікується, що літак з евакуйованими особами прибуде до Києва протягом 24 годин.

Вчергове Україна продемонструвала свою рішучість у питанні допомоги власним громадянам за кордоном, а також простягнула руку допомоги громадянам інших країн, які її потребували.

Дякуємо усім хто доклався до цієї справи та перш за все за прояв людяності та гідності, якої так бракує в сучасному світі.

Наші спецпризначенці показали високий професіоналізм та ще раз довели, що можуть бути надійними партнерами для західних союзників. Успішні дії представників ГУР МО України вивели нашу державу до десятки країн Європи, які мають найвищий результат з евакуації цивільних громадян з Афганістану.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше з Афганістану прибув черговий військовий літак з евакуйованими громадянами.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Руйнування пам’яток історії в окупованому Криму: в прокуратурі повідомили про кількість кримінальних проваджень

В окупованому Криму продовжується варварське нищення пам’яток культури, незаконні археологічні розкопки. Прокуратурою АРК на сьогоднішній день розслідується понад 70...