Епіфаній освятив хрест на честь загиблих українських воїнів: опубліковано фото

-

Читайте также

Новости из зоны: Жить в гетто!

Первое, о чем я предупреждала земляков в 2014-м году, так это о том, что стремление «назад в СССР» или...

В оккупированном Крыму массово выходят из строя троллейбусы и автобусы производства РФ: в чем причина

С 2016 по 2020 год в оккупированный Севастополь в рамках российской программы некоммерческого лизинга городского пассажирского транспорта закуплено около...

Конура для крымских сирот: как на полуострове оккупанты наживаются на детях. ФОТО

Во временно оккупированном Российской Федерацией Крыму сирота Карина Чебаненко вынуждена была рассказать свою историю СМИ после того, как оккупационная...

В Києві предстоятель ПЦУ Епіфаній освятив хрест на честь військових, які віддали життя за Україну. Окрім того, була освяченою і стіна пам’яті загиблим у російсько-українській війні мешканцям району. Про це йдеться у повідомленні Армія inform.

Хрест та стіна пам’яті встановлені на території храмового комплексу преподобних Антонія і Феодосія Печерських Православної Церкви України у Дніпровському районі Києва.

Ініціатором встановлення пам’ятного хреста став настоятель Павло Основенко і парафіяни храму, а ідея відкриття стіни пам’яті полеглим захисникам України належить членам громадської організації «Рада ветеранів АТО Дніпровського району міста Києва», які у різний час брали участь в АТО та ООС.

Під час чину освячення хреста й стіни пам’яті Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній зазначив: символічним є те, що біля Українського храму є козацький хрест, є стіна пам’яті, які ми не маємо права забути, бо досі триває ця страшна і неоголошена російсько-українська війна.

− Ми молимось, щоб Господь послав нам справедливий мир. Справедливий, а не будь-який мир, тому що мир у неволі нам не потрібен. Нам потрібен справедливий мир у своїй незалежній, єдиній Українській державі, − наголосив Митрополит Епіфаній.

Розміри хреста досить значні: заввишки він близько трьох метрів, шириною понад метр. Його вага – понад дві з половиною тонни. Хрест виготовлено із ямпільського пісковика. Враховуючи чималий розмір пам’ятника, надати допомогу у встановленні його зголосились представники державної пожежно-рятувальної служби району.

На стіні пам’яті розміщені фото мешканців Дніпровського району, які загинули, захищаючи Незалежність та територіальну цілісність України у лавах Збройних Сил, Національної гвардії, інших складових сил оборони держави та добровольчих військових формуваннях.

Також на стіні пам’яті є світлини тих, хто помер унаслідок поранень, каліцтва, контузії або захворювань, яких вони зазнали під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

На заході були присутні віряни, представники духовенства й громадськості, органів місцевого самоврядування, ветерани й військовослужбовці підрозділів територіальної оборони.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Вселенський патріарх отримав підтримку щодо позиції стосовно ПЦУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

СМИ: Президент Молдовы Додон присылает в Кремль на согласование тексты своих выступлений

Чуть менее, чем через месяц, 11 ноября, в Молдове пройдут выборы президента республики. Основными кандидатами считаются бывшая премьер-министр Майя Санду и действующий глава страны...

Коронавирусный кризис: почему РФ оказалась в крайне тяжелой ситуации

После того как в Европейском Союзе и США началась вторая волна коронавируса, Российская Федерация и другие страны ОПЕК+, которые планировали увеличивать добычу нефти, оказались...