Ефектна кінцівка: як в Одесі закривали Sea Breeze-2019. ФОТО

-

Читайте также

В Одесі у п’ятницю, 12 липня, відбулась церемонія закриття багатонаціональних військових навчань Sea Breeze-2019. Як повідомляє прес-служба ДПСУ, за традицією напередодні закриття навчань корабельно-катерний склад виконав фінальну вправу – Fotex.

Судна вишикувались у спеціальний стрій та продемонстрували прапори держав-учасниць, також вони символічно проводили тих, хто з району навчань вибув за наступним завданням командування.

Повідомляється, що в Одеському гарнізонному будинку офіцерів директори навчань від України та США підбили підсумки. Вони зазначили, що задоволені результатами виконання плану навчань. Було зауважено, що штабний компонент активно розвивається, зростає рівень свідомого планування, ефективність застосування наявних сил та засобів, злагодженість дій в інтернаціональних тактичних групах.

«Ми все яскравіше демонструємо злагоджену і ефективну спільну роботу в морі, на суші, в повітрі. Зростає вишкіл персоналу, розуміння не тільки задач у рамках навчань, а й перспектив застосування отриманих навиків у повсякденній службі. І ми готові нарощувати компоненти, розширяти програму, вдосконалювати сценарії. Тож, попереду планування Sea Breeze-2020, де ми все це втілимо», — зазначив керівник навчань від України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Керівник навчань від американської сторони капітан 1 рангу Метью Леман повідомив про те, що у зв’язку із його переведенням на іншу посаду, надалі Сполучені Штати представлятиме інша людина.

Багатонаціональні військові навчання Sea Breeze-2019, які проводяться на морі, на суші, в повітрі і під водою, почалися 1 липня. У них брали участь військовослужбовці Військово-морських сил різних країн світу. Щорічні багатонаціональні військові навчання Sea Breeze проводяться з 1997 року. Організаторами виступають Україна та США.

загрузка...

Свежее

«Прозрачная» граница: почему Беларусь ослабила миграционный контроль

На литовско-белорусской границе фиксируется всплеск нелегальной миграции. Практически каждый день литовские пограничники задерживают группы беженцев, в основном из Ирака,...