ДПСУ та Нацполіція проводять спільні заходи в прикордонних районах Харківщини. ФОТО

-

Читайте также

Днями на міжвідомчій нараді було прийняте рішення про проведення спільних заходів у прикордонних районах Харківщини. Така практика уже має перші результати. У Чугуївському районі спільний патруль за допомогою безпілотника виявив двох порушників прикордонного режиму.

Один з порушників рухався в напрямку держкордону польовою дорогою, інший порушив порядок виходу маломірного судна у внутрішні води, повідомляє пресцентр ДПСУ.

Зазначимо, що окрім спільного патрулювання основних шляхів, які ведуть до державного кордону, також сплановано виставлення в межах контрольованих прикордонних районів контрольних постів та перевірки автобусних і залізничних станцій.

Окрім цього, під час проведення спільних заходів активно застосовуватимуться безпілотні літальні апарати, технічні засоби спостереження та катери, як прикордонників, так і Нацполіції.

Як повідомляла група ІС, у Житомирській області в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Полісся» відбулись тренування щодо забезпечення правопорядку в прикордонні у разі ускладнення оперативної обстановки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

 

загрузка...

Свежее