ДП «Антонов» показало, як будує літак для Перу. ФОТО

-

Читайте также

Державне підприємство «Антонов» показало процес будівництва літака Ан-178 для Перу.

Про це повідомляє пресслужба підприємства у соціальній мережі Facebook.

Відомо, що наразі у виробничому цеху підприємства завершено стапельне складання відсіку вантажної підлоги літака Ан-178 для Перу. Агрегат вже встановлено в стапель загального складання для проведення подальшого процесу робіт зі збирання.

стапельне складання відсіку вантажної підлоги літака Ан-178

Завершення стапельного складання відсіку вантажної підлоги літака дозволить продовжити роботи зі складання середньої частини фюзеляжу.

Складання носової частини фюзеляжу на завершальній стадії. Раніше у виробничому цеху державного підприємства «Антонов» вже завершено складання частини силової підлоги – гермопанелі основної ніші шасі.

«Антонов» показав прогрес у будівництві Ан-178 для Перу

Літак Ан-178 із серійним номером 006 будується для Міністерства внутрішніх справ Республіки Перу в рамках угоди підписаної у 2019 року ДП «Спецтехноекспорт» та МВС Перу.

Державне підприємство “Антонов” поставить Ан-178 для Національної поліції Перу та здійснюватиме його обслуговування на період гарантійного терміну визначеного цим договором.

Ан-178 – середній транспортний літак, що призначений для доставки особового складу, озброєння і легкої військової техніки посадковим та парашутним способами, транспортування матеріальних засобів, пошти та інших вантажів “в навал” або в стандартній тарі та вантажів на піддонах загальною вантажопідйомністю до 18 т.

В умовах надзвичайних ситуацій Ан-178 може використовуватись для евакуації населення з зони стихійного лиха, транспортування поранених на стандартних ношах, десантування рятувальних команд.

Нагадаємо, раніше група ІС повідомляла про те, що контракт з Перу дуже важливий для Ан-178, як для виходу на експортний плацдарм.

загрузка...

Свежее

Спецслужбы РФ задействовали «полезных французов» в распространении фейков против Украины, — эксперт

Как вы помните, вначале июня Украину с визитом посетили французские сенаторы, которые весьма рьяно стали заявлять о процветании в нашей...