«Допомога схід»: передано медичне обладнання для дитячої лікарні. ФОТО

-

Читайте также

В рамках міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога схід» до Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні передано сучасний наркозно-дихальний апарат Draeger Primus.

За словами командувача об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва, даний апарат інгаляційної анестезії з високоточною системою контролю параметрів дихання і дозування анестетика забезпечить як безпеку пацієнтів, так і підвищить ефективність роботи лікаря-анестезіолога, повідомляє Командування об’єднаних сил ЗСУ.

«Необхідність використання даного апарата в цій лікарні вже доведена низкою складних хірургічних втручань», — наголосив Сергій Наєв.

У проведенні операцій крім вітчизняних фахівців також брав участь дитячий пластичний хірург клініки Аджібадем (Туреччина) професор Хакан Агір.

«Обласна дитяча лікарня отримала сучасне, навіть унікальне обладнання, яке, я сподіваюсь, допоможе лікарям врятувати не одне дитяче життя». Ми ж своєю чергою будемо й надалі підтримувати заклад — задля того, щоб кожна дитина мала змогу отримувати якісні медичні послуги», — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Слід зазначити, що обласна клінічна дитяча лікарня обслуговує не лише маленьких мешканців області. Лікарі закладу неодноразово надавали висококваліфіковану медичну допомогу дітям з населених пунктів Донбасу, що наближені до лінії зіткнення. Зокрема, міст Красногорівка, Мар’їнка, Курахове, Селидове та Авдіївка. Лише в рамках спільного гуманітарного проєкту «Допомога йде» протягом 2016 – 2018 років на базі медичного закладу було успішно проліковано майже 100 дітей, багатьом з них було врятоване життя.

Нагадаємо, що в Україну наркозно-дихальний апарат Draeger Primus доставлено з Франції завдяки підтримці з боку Асоціації “Медична та благодійна допомога Франція — Україна” (віцепрезидент Діана Дольс) та Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (президент Леонід Костюченко).

Як повідомляла група «ІС», військово-медичний центр в Одесі отримав нове обладнання.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Не верьте русским, говорящим о мире

Война научила меня многому. Первое - читать и слушать врага. Второе - верить врагу, если он обещает тебя убить....