До випробувань озброєння вертольота Мі-2МСБ залучили БПЛА як повітряну ціль. ФОТО

-

Читайте также

Полігон Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки біля селища Гончарівське відвідав директор Департаменту міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України Дмитро Грищак.

Фахівці ДНДІ ВС ОВТ провели спеціальні випробування вертольота Мі-2МСБ, оснащеного дослідною системою стрілецького озброєння калібру 12,7 мм та серійною системою некерованого ракетного озброєння, а також вертольота Мі-8МСБ-В, оснащеного некерованими авіаційними ракетами типу С13, інформує ДНДІ ВС ОВТ.

У рамках випробувань озброєння вертольота Мі-2МСБ було залучено БПЛА TargetDrone  як повітряну ціль.

Начальник ДНДІ ВС ОВТ Володимир Башинський ознайомив делегацію з практичними можливостями радарної системи MFTR-2100/40, яка використовується  під час проведення випробувань.

Як повідомляла  група ІС, на підприємстві “Мотор-Січ” модернізували гелікоптер Мі-8МСБ-В для авіації ВМС ЗС України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Правозахисники зафіксували масовий виїзд мешканців ОРДЛО до Росії: подробиці

Мешканці окупованих територій Донецької та Луганської областей масово виїжджають на роботу до Росії. Про це повідомила Східна правозахисна група. За інформацією...