Домой Фото До України з Конго повернулися миротворці ООН. ФОТО

До України з Конго повернулися миротворці ООН. ФОТО

У середу, 21 жовтня, до міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького прибув літак зі 164 українськими миротворцями, які протягом 10 місяців виконували завдання в складі 18 окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго, інформує прес-служба Сухопутних військ ЗС України..

Після проходження митного та прикордонного контролю, за українськими традиціями миротворців зустріли з хлібом та сіллю.

По завершенню урочистих заходів миротворці вирушили до військової частини, яка дислокується у місті Броди, на базі якої, вони пройдуть поглиблений медичний огляд та комплексне обстеження, а також протягом трьох тижнів перебуватимуть на обсервації.

Під час проведення шикування у військовій частині, командир 18 окремого вертолітного загону 11 ротації полковник Мухамад Буланбаєв вручив воїнам-миротворцям грамоти та подякував усьому особовому складу 11 ротації за сумлінне виконання службових обов’язків у миротворчій місії.

Зазначимо, що це вже другий етап ротації з ДР Конго. Як повідомляла група ІС, 27 вересня до Львова повернулись перші 82 миротворці.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу