До Одеси вперше у цьому році прибув американський військовий корабель: подробиці та фото

-

Читайте также

У понеділок, 10 травня, до Одеси прибув патрульний катер берегової охорони США «Hamilton» під командуванням капітану 1 рангу Тіма Кроніна, інформує прес-служба ВМС ЗСУ.

Командувач національного флоту контр-адмірал Олексій Неїжпапа привітав екіпаж патрульного катеру Сполучених Штатів Америки з прибуттям до порту Одеси та наголосив, що військова співпраця між кораблями українських ВМС та США — це ще один крок у підвищенні взаємосумісності щодо зміцнення морського партнерства з державами-членами НАТО.

– Це перший візит корабля під прапором США у цьому році і це є символом підтримки з боку наших партнерів, підтримки України в її прагненні у набутті спроможностей до членства в НАТО, прагненні до європейських демократичних цінностей, які ми впроваджуємо в нашій державі, – зазначив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, наприкінці квітня командування 6-го флоту ВМС США направило катер берегової охорони США «Hamilton» у Чорне море для роботи з «союзниками по НАТО і партнерами в регіоні». Утім, під час навчань елементи спільного маневрування з відбиттям нападу майже не довелось імітувати, адже росіяни намагалися завадити українсько-американським навчанням.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Европе отказываются принимать российских болельщиков с прививкой «Спутник V»

Дания отказалась пускать российских болельщиков на матч чемпионата Европы 2020. Причиной отказа стали рекомендации Евросоюза для национальных правительств относительно...