Десантно-штурмові бригади ЗСУ провели навчання зі стрибками з парашутом. ФОТО

-

Читайте также

Бригади десантно-штурмових військ ЗСУ провели навчально-методичні збори та стрибки з парашутом за допомогою армійської авіації. Про це повідомляє «Український мілітарний портал» з посиланням  на Командування ДШВ.

Навчання проводили бійці 95-ї окремої десантно-штурмової бригади (95 ОДШБр) та 81-ї окремої аеромобільної бригади (81 ОАеМБр).

95-та бригада проводила навчально-методичний збір з командирами рот, батарей та їх заступниками на Житомирщині. Метою збору стала перевірка рівня навченості з основних предметів бойової підготовки.

Програма зборів охоплювала фізичну, психологічну, тактичну, інженерну, вогневу, повітрянодесантну та спеціальну підготовку, військову топографію, тактичну медицину, а також виконання вправ водіння автомобільної та бронетанкової техніки. Варто зауважити, що практичне відпрацювання поставлених завдань відбувалось не лише у денний час, а й у нічну пору доби.

Також, під час зборів, особлива увага була приділена саме організації підготовки до проведення занять, її методична частина, відповідна матеріальна база тощо.

Один із керівників занять підкреслив: «Перш ніж щось вимагати від підлеглих, Ви самі маєте пройти не лише в теорії, а й на практиці кожен з етапів підготовки. Це допоможе Вам зрозуміти усі необхідні тонкощі у тому, чи іншому питанні»

В продовженні інтенсивної бойової підготовки військовослужбовців 95-ї бригади десантники виконали стрибки з парашутом за допомогою армійської авіації з висоти 800 та 600 метрів. Основною метою є вдосконалення навичок здійснення стрибків на різні майданчики та за різних погодних умов, а також відпрацювання як штатних, так і позаштатних ситуацій, які могли б виникнути під час виконання завдань.

Військовослужбовці 81-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ, яка базується у Краматорську, виконали програму стрибків з парашутом.

«Так, хтось із військовослужбовців продовжує своє знайомство з небом, а у когось це відбулось вперше, але емоції вирують у всіх однаково!», — розповідає командування ДШВ.

У командуванні ДШВ підкреслили, що не дивлячись на літню спеку, десантники впорались із завданням на відмінно.

Група «ІС» повідомляла, як відбувається інженерна підготовка десантників в умовах карантину.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

НАТО запевнило Україну в подальшій підтримці на тлі мобілізації в рф — Залужний

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний та верховний головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі та командувач ЗС США...