Домой Фото Десантники та танкісти ЗСУ тренуються в наближених до бойових умовах: опубліковані фото

Десантники та танкісти ЗСУ тренуються в наближених до бойових умовах: опубліковані фото

У танкових і десантно-штурмових підрозділах, які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України та несуть бойову службу на південному напрямку, тривають практичні заняття з бойової підготовки. Про це йдеться у повідомленні Служби зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

— Танкісти відпрацьовують водіння по пересіченій місцевості, розгортання у бойовий порядок, вихід на визначені рубежі, а також дії під час оборони та контрнаступу, — зазначив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв. – Своєю чергою десантники, виконують завдання з вогневої підготовки. А саме, стрільби зі стрілецької зброї, великокаліберних кулеметів, метання ручних гранат тощо. Крім того, військовослужбовці відпрацьовують питання тактичної, інженерної та медичної підготовки – додав він.

За його словами, заняття проходять в умовах максимально наближених до бойових.

— Особовий склад демонструє високі професійні якості та майстерність щодо знищення танків, кулеметних обслуг і піхоти противника, що свідчить про результативність проведених занять та тренувань, підрозділи готові до дій за призначенням — наголосив командувач.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, у Львівській області ракетники провели бойове тренування із повітряного прикриття військ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.